Žáci 4. třídy se zúčastnili zajímavé besedy s Romanem Holečkem, mistrem České republiky v práci s ovčáckými psy.
Letošní pobyt jsme si užili v areálu záchranné stanice Aves Kladno, v osadě Čabárna.
Na naší škole proběhla krásná a smysluplná beseda s útulkem Pet Heroes.
Burning of the Witches
Pěší výlet
Z programu O2 Chytrá škola
Se čtvrťáky jsme se zúčastnili interaktivního programu
s názvem Švadlena.
Kybergrooming a naše třída
Zopakovali jsme si základní pravidla silničního provozu.
Poslední školní den před vánočními prázdninami jsme si ve 4. třídě užili vánoční besídku plnou pohody a dobré nálady.
Naši čtvrťáci úspěšně ukončili plavecký výcvik a odnesli si domů zasloužené mokré vysvědčení. V bazénu poctivě trénovali, zlepšili techniku a užili si spoustu zábavy i vodních výzev.
Dětem gratulujeme, zvládly to skvěle.
V úterý 14. října jsme se s dětmi vydali na dopravní hřiště v Litoměřicích.
Ve čtvrtek 18. září jsme měli první lekci plavání. Děti si vyzkoušely své dovednosti, zahrály si ve vodě a zopakovaly si pravidla bezpečnosti. Všichni si plavání užili a těšíme se na další.
Druhý týden školy jsme vyrazili na třídenní pobyt do penzionu Lhotsko. Naši čtvrťáci byli spolu s prvňáčky a byla to super příležitost poznat se ještě víc a strávit spolu nějaký čas mimo školní lavice.
Třeťáci si vyrazili poslední školní pondělí na soutěže do místní knihovny.
Všichni žáci se opravdu moc těší na prázdniny, které nám už klepou na dveře. V pracovních činnostech si třeťáci vyrobili krásné lodičky, které vyplouvají na moře. Podívejte se a zasněte se nad mořem, tak jako my.
Třeťáci vyrazili v červnu do místní knihovny, kde nás paní knihovnice J. Hujová seznámila s krásnými Beeboty a Ozoboty.
Před koncem měsíce května nám bylo umožněno setkání se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou, autorkou dlouhé řady knih pro děti různého věku.
"Učíme se venku - 3.třída" - velmi rádi čteme venku a pokud je krásně, tak počasí hned využíváme a jdeme s knihou ven. Předtím jsme si ještě vyrobili roztomilé žabičky.
Tělesná výchova na čerstvém vzduchu je super
Výtvarná výchova ve venkovním prostředí má své kouzlo a vznikají krásné výtvory.
Pracovní činnosti venku na sluníčku nás baví. Dnes jsme si dali za úkol z kamínků poskládat své jméno a příjmení. Všichni se zadaného úkolu zhostili naplno. Podívejte se!
Český jazyk jsme dnes strávili venku. Ve skupinkách se žáci měli v časovém limitu naučit básničku, poté ji přednést ostatním. A tato činnost se nám opravdu dařila.
V rámci projektu další naše výuka venku. Dnes jsme využili tabuli na našem školním hřišti k soutěžení v počítání příkladů. Moc nás to bavilo a moc se nám to líbilo.
V rámci projektu "Učíme se venku" jsme si užili tvoření v pracovních činnostech na školním hřišti. Naučili jsme se poskládat z papíru čepici, loďku a na závěr vlaštovku. S těmi jsme si potom zasoutěžili o nejdelší let. Skládání se nám dařilo a určitě jsme si všichni užili.
Druhá květnová neděle patří všem maminkám. My na ně nezapomněli a přichystali jsme jim malé překvapení. Věřím, že budou maminky rády a srdíčko darované od srdce je potěší.
Konec dubna nám zpestřila návštěva pana Brože s dravci ze Sokolnického Dvorce. Žáci se seznámili s dravci různých velikostí a zájmů. Dozvěděli se o jejich životě, jací jsou, co jedí Zaujatě a nadšeně sledovali představování dravců.
V matematice jsme si zahráli novou hru "Horolezci a horolezkyně", při které žáci počítají příklady a za každý správný příklad postupují na horu.
V úterý před Velikonocemi vyrazili třeťáči a druháci do Divadla IMAGE v Praze.
Již po třetí v tomto školním roce nás navštívila paní Grimmová z MAP Roudnice n. L. a plným kufrem krásných knih
Fotogalerie
Oficiální stránky ZŠ a MŠ Mšené-lázně © 2026
Provozovatel Galileo Corporation s.r.o.
Poslední aktualizace: 25. 6. 2026