Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
ZŠ a MŠ Mšené-lázně
ZŠ a MŠMšené-lázně

"Pracujeme s Beeboty a Ozoboty"

"Pracujeme s Beeboty a Ozoboty"

Třeťáci vyrazili v červnu do místní knihovny, kde nás paní knihovnice J. Hujová seznámila s krásnými Beeboty a Ozoboty.

Beeboti jsou roztomilé elektronické včelky, které se pohybují podle předem naprogramované cesty. Cestu si každý, dle zadání nebo podle sebe, naprogramuje sám. Práce se včelkami se žákům moc líbila. O něco složitější je práce s Ozoboty, kteří už vyžadují daleko více soustředění a přemýšlení. Ale i tuto činnost žáci zvládli. Práci s malými roboty si všichni velmi užili a určitě se řádi přijdeme podívat znovu. Moc děkujeme paní knihovnici.

Datum vložení: 9. 6. 2025 11:58
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2025 12:03
Autor: Správce Webu

Fotogalerie