Dne 24. 4. jsme si připomněli Den Země pěším výletem až do Píst, a to společně se žáky
1. třídy. Během cesty děti pozorovaly přírodu, povídali jsme si o ochraně životního prostředí, plnili jsme různé úkoly a užili si příjemný čas venku. Výlet se vydařil a přinesl spoustu společných zážitků.
Fotogalerie