Filipův pohár

"Filipův pohár"

Datum: 25. 3. 2024

"Filipův pohár"

Žáci 6. ročníku se zúčastnili soutěže Filipův pohár pořádanou ČSOB. Soutěž je zaměřena na rozvoj finanční a digitální gramotnosti. Žáci v průběhu celého listopadu denně plnili úkoly v mobilní aplikaci Filip a sbírali zlaťáky.

"Centrum duševního zdraví pro děti a mládež Naděje Terezín"

Datum: 9. 2. 2024

Dne 9. února jsme se my, žáci 6. třídy zúčastnili exkurze v centru duševního zdraví pro děti a mládež - Naděje.

"Preventivní program poruchy příjmu potravy"

Datum: 9. 1. 2024

Poruchy příjmu potravy, co se pod tímto názvem skrývá, jak s těmito poruchami bojovat a na koho se obrátit se dozvěděli žáci 6. třídy během dvouhodinového preventivního bloku na toto téma.

Vánoční tvoření

Datum: 1. 12. 2023

Vánoční tvoření
První prosincový den se ve všech třídách konalo vánoční tvoření. Nejprve jsme se koledami vánočně naladili a poté jsme začali vyrábět a zdobit. Poslední hodinu jsme se všichni sešli před školou, kde jsme si se školním sborem zazpívali pár krásných koled. Den jsme si skvěle užili.

Halloweenské tvoření v šesté třídě

Datum: 13. 11. 2023

ve středu 1. listopadu jsme uspořádali ve škole již tradiční Halloweenskou párty.

Fotbalový turnaj

Datum: 7. 11. 2023

V říjnu se druhý stupeň naší školy zúčastnil fotbalového turnaje v Roudnici nad Labem. Naši žáci se utkali s pěti dalšími školami z Roudnice i Litoměřic

Tonda Obal

Datum: 5. 10. 2023

Naši školu 4.10. navštívil lektor se vzdělávacím programem Tonda obal na cestách.

Sportovní den

Datum: 5. 10. 2023

Ve středu 27.9. se všechny třídy naší školy zúčastnily sportovního dne na Tyršově stadionu v Roudnici nad Labem.

Bubnování

Datum: 5. 10. 2023

První školní týden jsme si zpříjemnili hudebním programem " Bubnování ".

Ozdravný pobyt v Rosolina Mare

Datum: 5. 10. 2023

Celý týden byl plný nezapomenutelných zážitků a nových dovedností.