"Vánoce se blíží..."
Blíží se nám adventní čas a s ním i vánoční výzdoba. I naše škola se halí do vánočního závoje a před školou už máme nově nazdobený vánoční strom. Letos je v krásné, sněhobílé barvě. Ve stejném duchu je i přístřešek před vchodem. Brzy stromeček také rozsvítíme a jeho světýlka nás budou hřát až do Vánoc. Vám všem přejeme krásný adventní čas....
Mgr. Petra Kuglerová (učitelka 2.třídy)
Fotogalerie