"Adventní vystoupení našeho sboru Notičky"
Náš pěvecký sbor Notičky pod vedením paní učitelky Petry Kuglerové vystoupil během prvního adventního víkendu hned dvakrát. V pátek 1.prosince u rozsvícení vánočního stromu v obci Mšené-lázně a v sobotu 2.prosince u rozsvícení vánočního stromu ve spřátelené obci Martiněves. Obě vystoupení se moc povedla, děti i paní učitelka sklidily potlesk a pochvalu. Všechny vystupující děti také obdržely za své vystoupení odměnu. Věřím, že se vám naše zpíváníčko líbilo a budeme se těšit někdy příště.
Mgr. Petra Kuglerová (učitelka 2.třídy)
Fotogalerie