Díky ní jsme v posledních měsících dosáhli významných změn, které nejen zpříjemní, ale i zkvalitní každodenní výuku.
Obec podpořila úpravy ve škole, včetně položení nových koberců v PC učebně, školní družině, prvních třídách a druhé třídě. Tyto nové koberce nejen vylepšují estetiku a útulnost učeben, ale především přispívají k většímu pohodlí našich žáků. Kromě toho byly PC učebna a hlídárna nově vymalovány, což výrazně přispělo k lepší atmosféře ve třídách.
Dalším důležitým krokem byla revize oken a dveří, která zajišťuje bezpečnost a lepší izolaci. K tomu se přidala i výměna zastínění střešních oken, což znamená větší komfort pro naše studenty během slunečných dní.
V rámci ředitelského volna, které navazovalo na podzimní prázdniny, bylo realizováno čištění a úklid výtahové šachty, čímž se zlepšily hygienické podmínky ve škole. Během samotných podzimních prázdnin byl současně instalován uzávěr vody ve školní jídelně a vyměněna úpravna vody ve školní družině a mateřské škole, což zajistí lepší kvalitu vody pro naše žáky i personál.
Za realizaci těchto změn děkujeme především Obci Mšené-lázně za její dlouhodobou podporu a investice do vzdělávacího prostředí našich dětí. Rovněž patří poděkování firmě Rekobyt za profesionální instalatérské práce, které všechny tyto úpravy technicky zajišťovaly.
Za celou školu a z celého srdce – děkujeme!
Vedení školy
Fotogalerie