V pondělí 15. června jsme se rozloučili s našimi písmenky, ze kterých po celý rok prvňáčci skládali první slova. Skládali vždy rádi, většinou se jim i dařilo, ale dnešní tvoření obrázků z písmenek se jim také moc líbilo. Podívejte se sami.
Fotogalerie