Prvňáci společně se čtvrťáky poznávali poslání stanice, práci zaměstnanců, pozorovali okolní přírodu, zkoumali krajinu a naučili se spoustu nových věcí (a když ne nových, tak si oprášili to, co už znali). Velkým a důležitým úkolem celého objektu je důraz na ekologii, třídění odpadu, provoz pro přírodu co nejšetrnější a nejpřijatelnější. I to se nám dařilo. Děkujeme na dálku všem zaměstnancům a lektorům za příjemné prostředí, krásný pobyt a výbornou kuchyni. Třeba se zase někdy setkáme.
Fotogalerie