1. zasedání školního parlamentu

Vloženo: 12.10.2021 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 41x | Upraveno: 12.10.2021 | Upravil: Jana Bradáčová

PDF soubor1. zasedání školního parlamentu (Velikost: 121.57 kB)

Plán školního parlamentu:

S žáky se budeme scházet 1x v měsíci (datum vychází většinou na první den v měsíci), po odpoledním vyučování online v prostředí MS Teams.
Budeme řešit následující body: písničky v rozhlase, Zlatý Ámos, halloweenská soutěž o nejhezčí výzdobu třídy, halloweenské koledování, Vánoční soutěž o nejhezčí výzdobu třídy, environmentální projekty, Den deskových her, noc ve škole (8. třída), charitativní trh (projektový den).
V průběhu školního roku nás určitě napadnou ještě další témata.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.