Základní informace

Vloženo: 27.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2036x | Upraveno: 17.8.2019 | Upravil: Jana Bradáčová

Vstup do školy

Do budovy školy žáci vstupují od 7,05 hod. BEZ DOPROVODU DOSPĚLÝCH.

Po skončení vyučování žáci odchází určeným východem. Na děti čekejte před vstupem / východem.

KONZULTACE S VYUČUJÍCÍMI SI VŽDY DOMLUVTE PŘEDEM. Zapište se do knihy návštěv.

Pokud potřebujete konzultace s  vychovatelkou školní družiny či školního klubu, zapisujte se také do knihy návštěv a ohlaste se předem.

Dovnitř smíte vstoupit pouze se zaměstnancem školy (příp. vyslaným žákem, např. ze školní družiny) a jen v případě, pokud jste domluveni na schůzce.

Během vyučování je škola uzavřena, prosíme: RESPEKTUJTE TO.

ŽÁCI MAJÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ VPOUŠTĚT DO ŠKOLY JAKOUKOLIV OSOBU, KTERÁ NENÍ ZAMĚSTNANCEM ŠKOLY nebo nejsou-li pro Vás vysláni. Prosíme, nežádejte je, aby zákaz kvůli Vám porušovali.

DĚKUJEME za to, že respektujete naši práci.

Organizace školního roku 2019/2020 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích č. j.: MSMT-2939/2018-3

Období školního vyučování začne v pondělí 2. září 2019.

Vyučování bude v 1. pololetí ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2020.

Období školního vyučování ve 2. pololetí bude ukončeno v úterý 30. června 2020.

Podzimní prázdniny připadnou na úterý 29. října a středu 30. října 2019.

Vánoční prázdniny budou zahájeny v pondělí 23. prosince 2019 a skončí v pátek 3. ledna 2020. Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2020.

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 31. ledna 2020.

Jarní prázdniny 24. 2. - 1. 3. 2020 pro okres Litoměřice

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 9. dubna 2020.

Pátek 10. dubna 2020 je tzv. ostatním svátkem podle zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů.

Hlavní prázdniny budou trvat od středy 1. července 2020 do pondělí 31. srpna 2020.

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020.

Bezhotovostní platba

Evidenční čísla žáků -  evidenční číslo získá žák u třídního učitele a naleznete je také v edookitu v kolonce osobní číslo

Bezhotovostní platba - pokyny (Velikost: 651.67 kB)

Používání systému Edookit

Viz návod (Velikost: 402.11 kB)

GDPR (Velikost: 425.11 kB)
Formuláře týkající se souhlasu a jeho odvolání, opravy osobních údajů odvolání souhlasu, přenositelnosti dat - obdržíte v kanceláři č. 211

Kamerový systém

Kamerový systém (Velikost: 454 kB)

Zvonění

Zvonění (Velikost: 558.65 kB)

Vyřizování stížností

Vyřizování stížností se řídí následujícím postupem:

Stížnosti (písemné i ústní)

1. přijímají  Mgr. Jana Bradáčová a Ing. Ivana Šebková a  vedoucí jednotlivých pracovišť

2. dále je předávají ředitelce školy k vyřízení.

Seznam pomůcek na VV a PČ

Seznam pomůcek na TV

• Cvičební úbor: tričko, tepláky nebo kraťasy, mikina (měl by se přizpůsobovat počasí)
  • Sportovní obuv do haly (cvičky nebo tenisky)
  • Sportovní obuv pro venkovní použití
  • V případě přechodu do haly v deštivém počasí je nutné mít pláštěnku nebo deštník

Není-li určeno jinak, žáci se scházejí 5 minut před začátkem vyučování již převlečení a s připravenou obuví. Z důvodu bezpečnosti při TV žáci nesmí mít šperky (např. hodinky, řetízky, náušnice, prstýnky), piercing. I při TV platí povinnost vypnutého mobilního telefonu. V případě ztráty cenností upozorňujeme, že škola za ně neručí (nejsou součástí výuky).