22.3.2019

Pro období 29. 4. - 27. 6. 2019 hledáme kvalifikovaného asistenta pedagoga jako zástup za nemoc. Bližší informace na tel. čísle 416815613

Chyba V této kategorii není žádný článek

Něco o nás

Vloženo: 25.10.2018 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 2586x | Zatím neupraveno

Školní poradenské pracoviště (ŠPP):

Na naší škole je poskytování poradenských služeb ve škole zabezpečeno školním poradenským pracovištěm (ŠPP). Ve ŠPP působí výchovný poradce a školní metodik prevence, dále je poskytování služeb zajišťováno školním speciálním pedagogem.

Se ŠPP spolupracují zejména třídní učitelé a další pedagogičtí pracovníci, tj. asistenti pedagoga, vychovatelky školní družiny a školního klubu, učitelky v předškolním vzdělávání.

MŠMT:

Právní předpisy a související dokumenty

NÚV – Školní poradenské pracoviště

Vyhláška č. 197/2016 Sb., kterou se mění vyhláška č. 72/2005 Sb.,
o poskytování poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních, ve znění pozdějších předpisů, a některé další vyhlášky – zde

Vyhláška o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných ve znění účinném od 1. 1. 2018 – přehled základních změn - zde.

Výchovná poradkyně

Jméno: Mgr. Helena Prošková