"Den Země v podání osmáků v mateřské školce"

Dne 22. dubna se žáci osmého ročníku naší školy zapojili do akce k oslavě Dne Země, a to takovým způsobem, který si jistě oblíbili nejen oni, ale i malí žáčci v mateřské školce.

Společně jsme navštívili mateřskou školu v Přestavlkách, kde jsme připravili pro děti zábavný program spojený s poznáváním a ochranou přírody.

Představovali jsme různé sportovní aktivity, které jsou nejen zábavné, ale i šetrné k životnímu prostředí. Děti si mohly vyzkoušet atletické disciplíny s ekologickým nádechem. Vytvořili jsme pro ně opičí dráhu, kde musely projít různými překážkami. Další disciplínou byl hod šiškou o strom, který simuloval stromové zalesňování. Každá správná trefa znamenala pro žáky úspěch v ochraně naší přírody. Tento den nejen, že přinesl radost dětem, ale také jim ukázal, jak mohou zábavnou formou přispět k ochraně naší planety.

Datum vložení: 23. 4. 2024 10:10
Datum poslední aktualizace: 23. 4. 2024 10:11