Úspěchy našich žáků

Diplom

V říjnu se třídy 2. stupně zúčastnily pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát.

Úspěchy našich žáků

V říjnu se třídy 2. stupně zúčastnily pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát.
Soutěží se online v aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee (čte se "vokebí").

V okresním kole se nám velmi dařilo! Žákům 8. třídy se podařilo vybojovat 3. místo, žáci 9.A skončili na krásném 2. místě a třída 9.A se umístila na vynikajícím 1. místě!
Všechny tyto třídy postoupili do krajského kola a my jim velice gratulujeme.

Speciální pochvala patří žákům, kteří na postupu mají největší zásluhy. Za 8. ročník to jsou Andrea Kováčová, Anna Řežábková. Z 9.A Diana Jarošíková, Kristýna Machová a Adéla Vaisová. Za 9.B Dominika Čížková, Petra Beránková a Sára Hlaváčková.
Dominika Čížková se dokonce umístila v rámci okresu na 1. místě a v okraji na 3.

Všem děkujeme za píli a gratulujeme k úspěchům!
Bc. Ivana Kašková

Datum vložení: 29. 11. 2023 11:54