"Prokopni to"

Nový odvážný pořad od Krajské zdravotní, a.s. a Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje!

"Prokopni to"

nový odvážný pořad od Krajské zdravotní, a.s. a Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje!

Společně s Prokopem a Prokopem jsme se vydali prokopnout strach a obavy z poskytování první pomoci a návštěvy nemocnice. Během jednoho týdne jsme pečlivě nacvičovali poskytování první pomoci.💪🚑

Naši odvážní žáci se nenechali odradit panikou a ve skutečné nouzové situaci rychle zareagovali. Bez váhání zavolali záchrannou službu a s nasazením, které jsme společně trénovali, poskytli první pomoc svému kamarádovy.

Je to nádherný příklad toho, jak může i nejmenší odvaha a připravenost zachránit život. Jsme na naše žáky nesmírně pyšní! 👦👧🏥

Datum vložení: 7. 12. 2023 13:37
Datum poslední aktualizace: 7. 12. 2023 13:47