Rovnou na obsah Rovnou na menu
ZŠ a MŠ Mšené-lázně
ZŠ a MŠMšené-lázně

Fotografování

Vážení rodiče, žáci,

zasíláme informace k fotografování. Na konci tohoto školního roku si třídní učitelé organizují fotografování žáků sami.

* Slavnostní fotografování prvňáčků proběhne k zahájení školního roku dne 2. 9. 2024. Jeho organizaci a platbu řeší rodiče budoucích prvňáčků s třídní učitelkou.

* Slavnostní fotografování 2. - 9. tříd, skupin a jednotlivců proběhne o den později v úterý 3. 9. 2024.

Kvůli mapování zájmu je připravena anketa, odkaz na ni je v Edookitu ve zprávě. Za dítě odpovídá jen jeden zákonný zástupce, nepotřebujete žádné zvláštní přihlášení. Pro více dětí je možné vstoupit do ankety vícekrát.

Odkaz na anketu bude zveřejněn i na oficiálním školním FB a na webových stránkách školy dne 30. 8. 2024.

Dítě předem nikomu nic neplatí (až při fotografování 3. 9. 2024).

Peníze je třeba mít v úterý 3. 9. 2024 v hotovosti a v přesné částce, platba na účet není možná. Fotografovat se budou pouze žáci, kteří budou ten den platící.

Rozměr fotky třídy je 21x25 cm - cena 70,00 Kč za 1 kus

Rozměr fotky jednotlivce či skupiny je 10x15 cm - cena 70,00 Kč za 1 kus