VÍTEJTE NA PROHLÍDCE NAŠÍ ŠKOLKY!

Vloženo: 2.5.2021 | Autor: Denisa Hujová | Zobrazeno: 638x | Upraveno: 27.5.2021 | Upravil: Administrátor

Vážení rodiče!

Je nám velice líto, že nemůžete vstoupit do prostor naší školky a celou si ji prohlédnout.

Proto vás zveme na prohlídku formou našeho videa, které vás provede mateřskou školou od vstupu až po horní zahrádku.

Přejeme hezkou podívanou a doufáme, že si budete moci vše brzy prohlédnout na vlastní oči!

Zdraví celý kolektiv školky smile

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.