Matematický klokan

Vloženo: 25.3.2021 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 48x | Upraveno: 25.3.2021 | Upravil: Jana Bradáčová
Letošní ročník proběhl online

Matematický klokan

Každý březen k nám zavítá návštěva z druhé strany zeměkoule - klokan zvaný Matematický. Kapsu má vždy plnou zábavných problémů k řešení. On a jeho kamarádi tyto úlohy roznesou dětem po celém světě a v jeden okamžik děti z celé zeměkoule řeší ty samé úlohy. Letos bohužel pouze on line - distančně. Naše děti se s úlohami popraly statečně a byly úspěšné! Klokan pro ně nechal ve škole drobné dárečky a upomínky. Bylo mu líto, že se nemohl potkat s nejmenšími - cvrčky a doufá, že až přicestuje příští rok, přinese úlohy, které budou děti zase bavit a s jejich řešením se zase statečně popasují a tentokrát se uvidí z očí do očí....
Blahopřejeme vítězům jednotlivých kategorií a všem dětem děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Mgr. Vratislava Forstová