PROJEKTOVÝ DEN MIMO MŠ "CESTA OPÁRENSKÝM ÚDOLÍM"

Vloženo: 5.10.2020 | Autor: Denisa Hujová | Zobrazeno: 100x | Zatím neupraveno
Děti ze třídy Koťátka ve čtvrtek 8.10.2020 vyrazí poznávat přírodu v okolí Opárna.

PROJEKTOVÝ DEN MIMO MŠ

PRO DĚTI Z KOŤÁTEK

„CESTA OPÁRENSKÝM ÚDOLÍM“

• ve čtvrtek 8.10.2020
  • sraz v 7,15 hod, odjezd 7,30 hod
  • prosím dejte dítěti batůžek s pláštěnkou a pitím
  • návrat ve 12,00 hod

program dne:

plnění úkolů na naučné stezce

trénování smyslů – poslouchání a pozorování okolní přírody

poznávání stromů a určování jejich plodů a listů

sbírání šišek a skládání do obrazců

hod na cíl

přírodní mandaly z listů a šišek

přeskakování potůčku

hledání hub a přírodnin lesa

DokumentCesta Opárenským údolím (Velikost: 303 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.