ISIC - mezinárodní průkaz na slevy pro žáky základní školy

Vloženo: 15.6.2020 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 590x | Upraveno: 2.7.2020 | Upravil: Jana Bradáčová
Opět shromažďujeme žádosti o průkaz ISIC SCHOLAR (pro základní školy). Platí i pro budoucí prvňáčky. ISIC SCHOLAR má stejnou platnost jako ISIC pro studenty SŠ. Platí po celou dobu docházky na naší základní škole. Funguje jako průkaz totožnosti a hlavně umožňuje dětem čerpání slev na vybraných místech celé republiky a dalších místech světa.

Co je ISIC SCHOLAR

ISIC (International Student Identity Card) je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta a ISIC SCHOLAR (Školák) je jeho variantou pro základní školy. Průkaz vydává, stejně jako standardní ISIC, světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO, a je platný ve 127 zemích. Všichni držitelé průkazu ISIC SCHOLAR tedy mohou využívat stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC.

Na žáka i celou rodinu čekají slevy na více než 2 200 místech v ČR a další ve 127 zemích světa. ISIC Školák je také akceptován mnoha institucemi nebo ve veřejné dopravě jako potvrzení věku žáka.

webové stránky: https://www.isic.cz/prukazy/prukaz-isic-scholar/

PDF souborPrůvodní dopis ZDE (Velikost: 698.22 kB)

PDF souborFormulář ke stažení ZDE (Velikost: 507.91 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.