Informace

Vloženo: 27.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 6505x | Upraveno: 31.8.2021 | Upravil: Jana Bradáčová

PDF souborHodnocení jídelního lístku (Velikost: 689.94 kB) - Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje

Strávník má nárok na gramáž masa dle vyhlášky. Příloha k hlavnímu jídlu a polévka je strávníkům přidávána dle jejich přání.

K obědu je denně připravena voda s citronem nebo dle možnosti čaj, džus, mléko, mléčný koktejl (v současné době je pitný režim podáván u výdejního pultu kuchařkou).

Součástí oběda je zelenina a ovoce, možno i ve formě salátů.

Je v provozu e - Jídelníček https://e-jidelnicek.cz/, který Vám umožní:

- provádět / rušit objenávky,

- prohlížet si objednanou / odebranou stravu,

- sledovat stav konta (pod záložkou finance),

- zjistit informace o jídelně, příp. nastavit zasílání týdenních reportů.

Přihlašovací údaje k zavedení této služby dostanete NA VYŽÁDÁNÍ. Kontaktní e-mail pro žádost o kód: hospodar@zsmsene.cz

Odhlašování obědů provádějte písemně na e:mail: kuchyne@zsmsene.cz  nejpozději den předem do 14,30 hodin (pokud dítě nebude v pondělí, pak do předchozího pátku).

Omlouvání obědů  omlouváte samostatně přes e-mail: kuchyne@zsmsene.cz nebo na tel. uvedený v kontaktech, není vázáno na omlouváni ve škole, školce.

První den nemoci je možno oběd pro dítě / žáka vyzvednout za dotovanou (levnou cenu), v další dny nemoci je cena nedotovaná (žák není ve školním vyučování)

V době prázdnin vyhlášených MŠMT je cena obědů pro žáky nedotovaná, není školní vyučování.