Vánoční zpívání před školou
26.11.2019

Zveme všechny 20. 12. 2019 od 10,30 hodin na Vánoční zpívání před školou. Veřejnosti se představí školní pěvecký sbor, zazpívat přijdou také ostatní naši žáci a zaměstnanci. Přidají se k nám rovněž děti z mateřské školy. A doufáme, že i Vy.

Vánoční prázdniny
26.11.2019
Vánoční prázdniny začínají dětem v pondělí 23. 12. 2019 a končí v pátek 3. 1. 2020 - odkaz najdete rovněž v kalendáři na webových stránkách školy a v Edookitu v Událostech (jedná se o dny státních svátků a dny prázdnin).
Během vánočních prázdnin je uzavřena škola a školní jídelna, je přerušena činnost mateřské školy a školní družiny.
Nástup do školy, školky po prázdninách je v pondělí 6. 1. 2020 a to dle rozvrhu.

Pasování prvňáčků na čtenáře - aktualizováno nově s fotogalerií z akce

Vloženo: 28.5.2019 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 406x | Upraveno: 1.9.2019 | Upravil: Jana Bradáčová
Dne 27. 6. 2019 od 10,00 hodin proběhlo v krásném prostředí obecní knihovny pasování prvňáčků na čtenáře

Dne 27. 6. 2019 od 10,00 hodin se děti i rodiče stali svědky netradičního zakončení školního roku pro naše nejmenší žáčky a to vše proto, že je za nimi jeden z nejdůležitějších roků jejich života, během kterého se naučili číst, psát a počítat. A protože čtení je důležitá dovednost v našem životě, zavedli jsme novou tradici, která tyto čtenářské dovednosti podpoří. Prvňáčci byli pasováni členem obecního zastupitelstva panem Antonínem Brožovským, jemuž pomáhala ředitelka školy Mgr. Renata Paťukova, oba v originálních dobových gotických kostýmech, a místní knihovnice paní Jaroslava Hujová. Odměnou dětem byl nejen netradiční zážitek, ale také drobné dárky, např. záložky, a samozřejmě nechyběl ten nejdůležitější, průkaz do místní knihovny. Pro všechny aktéry to byl skvělý zážitek.

Knihovna Mšené-lázně

Výsledek obrázku pro knihovna mšené-lázně

Vstup do fotogalerie