Pasování prvňáčků na čtenáře - aktualizováno nově s fotogalerií z akce

Vloženo: 28.5.2019 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 274x | Upraveno: 4.7.2019 | Upravil: Jana Bradáčová
Dne 27. 6. 2019 od 10,00 hodin proběhlo v krásném prostředí obecní knihovny pasování prvňáčků na čtenáře

Dne 27. 6. 2019 od 10,00 hodin se děti i rodiče stali svědky netradičního zakončení školního roku pro naše nejmenší žáčky a to vše proto, že je za nimi jeden z nejdůležitějších roků jejich života, během kterého se naučili číst, psát a počítat. A protože čtení je důležitá dovednost v našem životě, zavedli jsme novou tradici, která tyto čtenářské dovednosti podpoří. Prvňáčci byli pasováni členem obecního zastupitelstva panem Antonínem Brožovským, jemuž pomáhala ředitelka školy Mgr. Renata Paťukova, oba v originálních dobových gotických kostýmech, a místní knihovnice paní Jaroslava Hujová. Odměnou dětem byl nejen netradiční zážitek, ale také drobné dárky, např. záložky, a samozřejmě nechyběl ten nejdůležitější, průkaz do místní knihovny. Pro všechny aktéry to byl skvělý zážitek.

Knihovna Mšené-lázně

Výsledek obrázku pro knihovna mšené-lázně

Vstup do fotogalerie