Třídní schůzky 12. 9. 2019
4.9.2019

Ve čtvrtek 12. 9. 2019 se konají od 16,30 hodin třídní schůzky pro všechny ročníky.
V kmenových učebnách se od třídních učitelů dozvíte důležité informace vztahující se k organizaci školního roku a také ohledně platného školního řádu s jeho přílohami.

Pracovní nabídky

Vloženo: 9.5.2019 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 409x | Zatím neupraveno

Pro naši plně organizovanou základní školu hledáme kvalifikovaného učitele i bez praxe a to německého jazyka, anglického jazyka, tělesné výchovy, hudební výchovy - s nástupem ihned. Nabízíme dobré pracovní podmínky formou nadstandardního platového ohodnocení, čerpání příspěvků fondu kulturních a sociálních potřeb, výborný soudržný kolektiv. Podporujeme čtenářskou gramotnost. Výuka probíhá v budově nedávno zrekonstruované školy vybavené interaktivními tabulemi, jazykovou a počítačovou učebnou.

Požadujeme kvalifikaci, loajálnost a ochotu spolupracovat.

Životopis spolu s průvodním dopisem adresujte k rukám ředitelky školy Mgr. Renatě Paťukové na e-mail: reditel@zsmsene.cz.

Pro bližší informace vojete tel.: 416815613