Pracovní nabídky

Vloženo: 9.5.2019 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 959x | Upraveno: 3.6.2021 | Upravil: Jana Bradáčová
Aktuální od 9. 1. 2021

Pro naši plně organizovanou základní školu hledáme učitele i bez praxe a to fyziky, chemie, tělesné výchovy, informatiky - s nástupem ihned.

Nabízíme dobré pracovní podmínky formou nadstandardního platového ohodnocení, čerpání příspěvků fondu kulturních a sociálních potřeb, soudržný kolektiv, zázemí pro pedagogy.

Výuka probíhá v budově nedávno zrekonstruované školy. Našim pedagogům i žákům poskytujeme materiálně-technické podmínky pro kvalitní distanční i prezenční výuku, mj. máme k dispozici několik učeben vybavených interaktivními tabulemi, projektory i datové projektory, moderní notebooky, tablety, kvalitní internetové připojení, jednotnou výukovou platformu, modernizované sbírky, kabinety, odborné učebny - např. jazykovou a počítačovou učebnu.

Požadujeme kvalifikaci, loajálnost a ochotu spolupracovat.

Životopis spolu s průvodním dopisem adresujte k rukám ředitelky školy Mgr. Renatě Paťukové na e-mail: reditel@zsmsene.cz.

Pro bližší informace volejte tel.: 416815613