Třídní schůzky 12. 9. 2019
4.9.2019

Ve čtvrtek 12. 9. 2019 se konají od 16,30 hodin třídní schůzky pro všechny ročníky.
V kmenových učebnách se od třídních učitelů dozvíte důležité informace vztahující se k organizaci školního roku a také ohledně platného školního řádu s jeho přílohami.

Katalog sociálních služeb z Krajského úřadu Ústeckého kraje

Vloženo: 9.5.2019 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 233x | Upraveno: 1.8.2019 | Upravil: Jana Bradáčová
Odkaz na katalog soc. služeb, kde školy a rodiče mohou najít ve svém okolí vyhovující sociální službu (zaměřenou na práci s rodinou a dětmi, na žáky s odlišným mateřským jazykem apod. )

Na níže uvedeném odkazu naleznete informace o zařízeních, která slouží v Ústeckém kraji rodinám, jedná se o služby poradenství prevence, sociální prevence aj.: