Třídní schůzky 12. 9. 2019
4.9.2019

Ve čtvrtek 12. 9. 2019 se konají od 16,30 hodin třídní schůzky pro všechny ročníky.
V kmenových učebnách se od třídních učitelů dozvíte důležité informace vztahující se k organizaci školního roku a také ohledně platného školního řádu s jeho přílohami.

Plavecký výcvik

Vloženo: 6.5.2019 | Autor: Vít Vávra | Zobrazeno: 161x | Upraveno: 30.6.2019 | Upravil: Jana Bradáčová

Plavecký výcvik
Letos absolvovali žáci druhého stupně naší školy plavecký výcvik v bazénu v Roudnici nad Labem. Společně jsme šestkrát odjížděli o dvanácté hodině ze školy a těšili se na plavání, hry ve vodě a soutěže. V průběhu jednotlivých lekcí se všichni učili nejen klasickému stylu plavání – prsa, ale i skokům do vody po nohách, splývání, potápění se, startovním skokům a dalším plaveckým stylům. Součástí všech lekcí byla nejen výuka, ale i hry ve vodě, při kterých žáci mohli využívat všeho, co bazén nabízí ( vířivka, sauna, pomůcky do vody ). Ze všech žáků máme velikou radost a děkujeme jim za nasazení a projevenou aktivitu během kurzu. Pedagogové ZŠ Miluše Sedlmaierová, Vlastimil Kašík.