Formuláře a dokumenty MŠ

Vloženo: 27.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3615x | Upraveno: 9.9.2022 | Upravil: Denisa Hujová

TabulkaEvidenční čísla dětí MŠ 2022/2023 (Velikost: neznámá)

Dokumentgdpr.docx (Velikost: 13.21 kB) (Velikost: 13.21 kB)

DokumentŽádost o podání léků (Velikost: 29 kB)

Pokyny pro bezhotovostní platbu v MŠ (Velikost: 298.43 kB)

DokumentOrganizace školního roku 2022/2023 (Velikost: 157.94 kB)

Používání systému Edookit

DokumentŠkolní řád (Velikost: 93.44 kB)

DokumentŠŘ - příloha č. 1 (Krizový plán při uzavření mateřské školy z důvodu závažné epidemiologické situace či za jiných podmínek po dobu distančního vzdělávání) (Velikost: 75.5 kB)

DokumentŠŘ - příloha č. 2 (Pravidla při přijímání a vyzvedávání dětí v době zhoršené hygienicko – epidemiologické situaci) (Velikost: 67 kB)

PDF souborOČR - karanténa MŠ od 16. 10. 2020 (Velikost: 6.9 MB)

DokumentŠVP - Školní vzdělávací program (Velikost: 377 kB)

ŠVP (Školní vzdělávací plán) je všem k dispozici na nástěnce "Informace pro rodiče" ve 2. patře, můžete si ho k nahlédnutí vyžádat také v každé třídě a u vedoucí učitelky.

Školní řád je umístěn na nástěnce v 1. patře a k nahlédnutí taktéž v každé třídě a u vedoucí učitelky.

Výroční zpráva 2020-2021 k nahlédnutí v MŠ u vedoucí učitelky

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.