Zápis do MŠ

Vloženo: 27.8.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 4207x | Upraveno: 3.6.2022 | Upravil: Denisa Hujová

1. Předškolní vzdělávání se organizuje pro děti ve věku od 2 do zpravidla 6 let. Dítě mladší 3 let nemá na přijetí do mateřské školy právní nárok.Od počátku školního roku, který následuje po dni, kdy dítě dosáhne pátého roku věku, do zahájení povinné školní docházky dítěte, je předškolní vzdělávání povinné, není-li dále stanoveno jinak.

2. Zápisy k předškolnímu vzdělávání proběhnou v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v termínu dle Školského zákona, tedy v období od 2. května 2022 do 16. května 2022.

Mšené-lázně

okres Litoměřice, příspěvková organizace, IČ 70698279

pořádá

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

pro školní rok 2022/2023

dne 9. 5. 2022

od 8.00 – 11.30 hod a 13.00 – 15.00 hod

U zápisu zákonný zástupce předloží rodný list dítěte a občanský průkaz.

K zápisu dle nové legislativy, zákon č. 561/2005 Sb., školský zákon v platném znění, se:

povinně dostaví všechny děti, které do 31. 8. 2022 dosáhnou věku 5 let

Poslední ročník vzdělávání v Mateřské škole je pro všechny tyto děti povinný.

Těšíme se na Vás!

Kontakt na vedoucí učitelku Moniku Kyzlíkovou: 776 212 105

POTŘEBNÉ INFORMACE A DOKUMENTY:

DokumentKritéria pro přijetí dítěte do MŠ (Velikost: 36 kB)

DokumentPřihláška k předškolnímu vzdělávání 2022 (Velikost: 36.97 kB)

DokumentPořadová čísla (Velikost: 11.44 kB)

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.