Poděkování

Vloženo: 29.11.2018 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 322x | Upraveno: 1.8.2019 | Upravil: Jana Bradáčová
Děkujeme, že jste s námi v dalším školním roce

Tímto článkem, chceme poděkovat všem našim přívržencům, sponzorům, přispěvatelům a podporovatelům.

Děkujeme, že jste i v tomto školním roce s námi a že nám pomáháte pro Vaše děti vytvořit lepší podmínky pro vzdělávání a to nejen v teoretických vědách, ale i prakticky. Děkujeme proto za Vaši pomoc a ochotu přispět v rámci třeba ekologické výchovy sběrem papíru nebo v současnosti sběrem lesních plodů, krmením pro zvířátka v našem chovatelském kroužku i např. mlsáním dětem, když se slaví narozeniny ve třídách:-)

Děkujeme, že s námi řešíte provozní problémy s nadhledem, ať se jedná žákovskou knížku, která někdy neukazuje, to co má, nebo i pomocnou rukou (při školních projektech), někdy i korunkou, když děti jezdí na nepovinné akce.

Děkujeme za Váš zájem o všeobecné dění ve škole, kdy opět máme platnou školskou radu a tedy zas můžeme lépe vzájemně komunikovat. Že se nám spolupráce vyplácí a je to pro děti dobrý vzor, je zřejmé i z toho, že poprvé za několik posledních let nemáme ani jednu písemnou stížnost ve schránce důvěry, protože i děti se učí svoje názory podávat kultivovaně přímo prostřednictvím školního parlamentu.

VELKÉ DÍKY patří v neposlední řadě našemu zřizovateli Obci Mšené-lázně  a naší spřátelené Obci Martiněves. Díky nim spoustu akcí nemusí hradit děti ani škola, přičemž nejčastěji se jedná o dopravu. Ale díky nim se daří realizovat také spoustu nápadů - třeba teď v rámci bezpečnosti silničního provozu Obec Mšené-lázně  zasponzorovala všem dětem bezpečnostní reflexní pásky, protože jak všichni víme, za snížené viditelnosti je povinnost nás všech být vidět, viz: https://www.bezpecnecesty.cz/cz/dopravni-vychova/dopravni-vychova-ve-skolach/chodec/viditelnost-chodcu

A protože naštěstí těch korunek (a to v řádech 6místných cifer) měly obě obce pro nás víc, tak se můžeme dokonce od listopadu těšit z funkčního konvektomatu, díky kterému jsou knedlíky zas jak peříčko a maso jak od šéfkuchařů.

I když nebýt našich kuchařek, sebelepší  konvektomat (a že se jím opravdu můžeme chlubit) by jídlu samotnému nepomohl. A proto i díky Vám, našim kuchařkám a dalším zaměstnancům, včetně správních, kteří pečujete o pohodu duševní nás všech, kteří se ve škole učíme a učíme.

Tak tedy ještě jednou: DĚKUJEME VŠEM VÁM, kterým není škola a děti v ní lhostejné.