Kotva
Nepřehlédněte
Vánoční zpívání před školou
26.11.2019

Zveme všechny 20. 12. 2019 od 10,30 hodin na Vánoční zpívání před školou. Veřejnosti se představí školní pěvecký sbor, zazpívat přijdou také ostatní naši žáci a zaměstnanci. Přidají se k nám rovněž děti z mateřské školy. A doufáme, že i Vy.

Vánoční prázdniny
26.11.2019
Vánoční prázdniny začínají dětem v pondělí 23. 12. 2019 a končí v pátek 3. 1. 2020 - odkaz najdete rovněž v kalendáři na webových stránkách školy a v Edookitu v Událostech (jedná se o dny státních svátků a dny prázdnin).
Během vánočních prázdnin je uzavřena škola a školní jídelna, je přerušena činnost mateřské školy a školní družiny.
Nástup do školy, školky po prázdninách je v pondělí 6. 1. 2020 a to dle rozvrhu.

 

Pracovní nabídka
11.2.2019

Hledáme kvalifikovaného učitele německého jazyka, anglického jazyka, tělesné výchovy, hudební výchovy pro druhý stupeň s nástupem ihned. Bližší informace na stránkách zde.

Mapa webu
A
A
A

Poděkování

Vloženo: 29.11.2018 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 382x | Upraveno: 1.8.2019 | Upravil: Jana Bradáčová
Děkujeme, že jste s námi v dalším školním roce

Tímto článkem, chceme poděkovat všem našim přívržencům, sponzorům, přispěvatelům a podporovatelům.

Děkujeme, že jste i v tomto školním roce s námi a že nám pomáháte pro Vaše děti vytvořit lepší podmínky pro vzdělávání a to nejen v teoretických vědách, ale i prakticky. Děkujeme proto za Vaši pomoc a ochotu přispět v rámci třeba ekologické výchovy sběrem papíru nebo v současnosti sběrem lesních plodů, krmením pro zvířátka v našem chovatelském kroužku i např. mlsáním dětem, když se slaví narozeniny ve třídách:-)

Děkujeme, že s námi řešíte provozní problémy s nadhledem, ať se jedná žákovskou knížku, která někdy neukazuje, to co má, nebo i pomocnou rukou (při školních projektech), někdy i korunkou, když děti jezdí na nepovinné akce.

Děkujeme za Váš zájem o všeobecné dění ve škole, kdy opět máme platnou školskou radu a tedy zas můžeme lépe vzájemně komunikovat. Že se nám spolupráce vyplácí a je to pro děti dobrý vzor, je zřejmé i z toho, že poprvé za několik posledních let nemáme ani jednu písemnou stížnost ve schránce důvěry, protože i děti se učí svoje názory podávat kultivovaně přímo prostřednictvím školního parlamentu. 

VELKÉ DÍKY patří v neposlední řadě našemu zřizovateli Obci Mšené-lázně  a naší spřátelené Obci Martiněves. Díky nim spoustu akcí nemusí hradit děti ani škola, přičemž nejčastěji se jedná o dopravu. Ale díky nim se daří realizovat také spoustu nápadů - třeba teď v rámci bezpečnosti silničního provozu Obec Mšené-lázně  zasponzorovala všem dětem bezpečnostní reflexní pásky, protože jak všichni víme, za snížené viditelnosti je povinnost nás všech být vidět, viz: https://www.bezpecnecesty.cz/cz/dopravni-vychova/dopravni-vychova-ve-skolach/chodec/viditelnost-chodcu

A protože naštěstí těch korunek (a to v řádech 6místných cifer) měly obě obce pro nás víc, tak se můžeme dokonce od listopadu těšit z funkčního konvektomatu, díky kterému jsou knedlíky zas jak peříčko a maso jak od šéfkuchařů.

I když nebýt našich kuchařek, sebelepší  konvektomat (a že se jím opravdu můžeme chlubit) by jídlu samotnému nepomohl. A proto i díky Vám, našim kuchařkám a dalším zaměstnancům, včetně správních, kteří pečujete o pohodu duševní nás všech, kteří se ve škole učíme a učíme.

Tak tedy ještě jednou: DĚKUJEME VŠEM VÁM, kterým není škola a děti v ní lhostejné.