Návody

Vloženo: 29.9.2022 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 37x | Upraveno: 5.10.2022 | Upravil: Jana Bradáčová

Vloženo: 17.8.2022 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 155x | Zatím neupraveno

Vloženo: 9.12.2021 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 57x | Upraveno: 17.8.2022 | Upravil: Jana Bradáčová

Vloženo: 15.6.2020 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 629x | Upraveno: 2.7.2020 | Upravil: Jana Bradáčová
Opět shromažďujeme žádosti o průkaz ISIC SCHOLAR (pro základní školy). Platí i pro budoucí prvňáčky. ISIC SCHOLAR má stejnou platnost jako ISIC pro studenty SŠ. Platí po celou dobu docházky na naší základní škole. Funguje jako průkaz totožnosti a hlavně umožňuje dětem čerpání slev na vybraných místech celé republiky a dalších místech světa.

Vloženo: 29.6.2020 | Autor: Jana Bradáčová | Zobrazeno: 278x | Upraveno: 17.8.2022 | Upravil: Jana Bradáčová
Online výukový systém pro žáky.

Celkem: 5 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.