Děkujeme moc za všechny milé dárečky a květiny. Přejeme dětem krásné léto plné zážitků. Vychovatelky ŠD

První z výletů, ve kterých poznáváme nejbližší okolí, se konal do Martiněvse.

V pátek 7. června vyrazíme se zájemci na první výlet a to do Martiněvse :)

Dne 17.5. 2019 se od 13 hod. konala na školním hřišti jízda zručnosti.

V době jarních prázdnin bude provoz družiny přerušen.

Každé úterý chodíme sportovat do haly. A moc nás to baví.

Dne 1. 2. 2019 uspořádala Základní a Mateřská škola Mšené – lázně spolu s Obecním úřadem Mšené – lázně maškarní karneval pro děti. Pro děti byl připravený zábavný program plný soutěží a písniček, který zajistila agentura „Živá huba“. Tématem letošního karnevalu byl vesmír. Děti prolézaly „černou dírou“, letěly raketou, tančily s balónky,… Za splněné úkoly dostaly krásné dárky (svítící náramky, balónky, časopisy). Dětí a rodičů se sešlo v hojném počtu a karneval si užili. Děkujeme všem a těšíme se na příští karneval, jehož tématem bude pravěk.

V adventním čase jsme se věnovali přípravám na Vánoce.

Celkem: 11 článků