Aktuality - Družina

Vloženo: 29.9.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 0x | Zatím neupraveno
1.září jsme se opět všichni sešli po letních prázdninách ve školní družině. Odpočatí a plní zážitků, které jsme si vyprávěli, ale také výtvarně ztvárnili.

Vloženo: 13.9.2022 | Autor: Jana Bradáčová

Vloženo: 31.8.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 18x | Zatím neupraveno

Vloženo: 31.8.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 17x | Zatím neupraveno

Vloženo: 29.8.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 25x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, provoz ŠD začíná 1. září 2022 v běžném čase 6:00 - 17:10.

Vloženo: 26.6.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 27x | Zatím neupraveno
Vážení rodiče, 30.6.2022 je provoz školní družiny ukončen ve 12:00 hodin.

Vloženo: 19.6.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 26x | Zatím neupraveno

Vloženo: 29.5.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 37x | Zatím neupraveno
Tento měsíc byl krásně sluníčkový, počasí nám přálo, a tak jsme co nejvíce času trávili převážně v přírodě a na školním hřišti. Věnovali jsme se sportování a uspořádali taneční soutěž.

Vloženo: 20.5.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 28x | Zatím neupraveno

Vloženo: 20.5.2022 | Autor: Helena Kejřová | Zobrazeno: 30x | Upraveno: 20.5.2022 | Upravil: Helena Kejřová

Celkem: 98 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.