22.3.2019

Pro období 29. 4. - 27. 6. 2019 hledáme kvalifikovaného asistenta pedagoga jako zástup za nemoc. Bližší informace na tel. čísle 416815613

První z výletů, ve kterých poznáváme nejbližší okolí, se konal do Martiněvse.

V pátek 7. června vyrazíme se zájemci na první výlet a to do Martiněvse :)

Dne 17.5. 2019 se od 13 hod. konala na školním hřišti jízda zručnosti.

V době jarních prázdnin bude provoz družiny přerušen.

Každé úterý chodíme sportovat do haly. A moc nás to baví.

Dne 1. 2. 2019 uspořádala Základní a Mateřská škola Mšené – lázně spolu s Obecním úřadem Mšené – lázně maškarní karneval pro děti. Pro děti byl připravený zábavný program plný soutěží a písniček, který zajistila agentura „Živá huba“. Tématem letošního karnevalu byl vesmír. Děti prolézaly „černou dírou“, letěly raketou, tančily s balónky,… Za splněné úkoly dostaly krásné dárky (svítící náramky, balónky, časopisy). Dětí a rodičů se sešlo v hojném počtu a karneval si užili. Děkujeme všem a těšíme se na příští karneval, jehož tématem bude pravěk.

V adventním čase jsme se věnovali přípravám na Vánoce.

Pravidelné vycházky pro všechna tři oddělení se od 11.1. 2019 přesouvají na pátek (13-15 hod).

Celkem: 10 článků