Kotva
Nepřehlédněte
Vánoční zpívání před školou
26.11.2019

Zveme všechny 20. 12. 2019 od 10,30 hodin na Vánoční zpívání před školou. Veřejnosti se představí školní pěvecký sbor, zazpívat přijdou také ostatní naši žáci a zaměstnanci. Přidají se k nám rovněž děti z mateřské školy. A doufáme, že i Vy.

Vánoční prázdniny
26.11.2019
Vánoční prázdniny začínají dětem v pondělí 23. 12. 2019 a končí v pátek 3. 1. 2020 - odkaz najdete rovněž v kalendáři na webových stránkách školy a v Edookitu v Událostech (jedná se o dny státních svátků a dny prázdnin).
Během vánočních prázdnin je uzavřena škola a školní jídelna, je přerušena činnost mateřské školy a školní družiny.
Nástup do školy, školky po prázdninách je v pondělí 6. 1. 2020 a to dle rozvrhu.

 

Pracovní nabídka
11.2.2019

Hledáme kvalifikovaného učitele německého jazyka, anglického jazyka, tělesné výchovy, hudební výchovy pro druhý stupeň s nástupem ihned. Bližší informace na stránkách zde.

Mapa webu
A
A
A
V letošním školním roce nebudou probíhat ve školní družině kroužky obvyklou formou. Aktivity, které byly jejich náplní budou v průběhu roku zařazeny do činností školní družiny v souladu s ŠVP.

V průběhu prvního měsíce jsme se seznámili s pravidly a řádem školní družiny. Při organizačních změnách vzniklo 4. oddělení ŠD, které vede paní Irena Liscová. Krásného počasí jsme využili k procházkám a hrám na hřišti. Stihli jsme ale také výtvarné a pracovní činnosti jako například ztvárnění podzimního stromu, ovoce a nebo barevných listů. Super zábavou bylo i pouštění draka.

Celkem: 4 články