Chyba V této kategorii není žádný článek

Psycholog 2021/2022

Pro zájemce ze základní školy bude dne 12. 5. 2022 přítomna psycholožka Mgr. Johana Elisová (v relaxační místnosti ZŠ)
Pokud se s ní chcete setkat, je nutné si předem domluvit schůzku.
Žáci potřebují předem souhlas od rodičů.
Paní psycholožka nabízí konzultace pro rodiče i žáky zaměřené na to, co dítě nebo rodič potřebují řešit v tuto chvíli nebo i do budoucna (např. volbu povolání, výukové problémy...), ale konzultace se nemusí týkat jen školy, školních výsledků (např. odchod člena rodiny, konflikty mezi sourozenci aj.).

Kontaktní údaje: Mgr. Johana Elisová
Klíčový pracovník Centra D8
E: j.elisova@centrumd8.cz
M: +420 775 725 587
www.centrumd8.czVe škole působil v letech 2017-2018 v rámci projektu Prevence školní neúspěšnosti na školách na Podřipsku.

Kvalifikační standardy školního psychologa

Kvalifikační standardy školního psychologa (stejně i dalších poradenských pracovníků školy) jsou specifikovány zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.